hdl
19 بهمن 1401 - 04:07

نخستین کنگره استانی بانوان تاثیرگذار گلستان برگزار‌ می شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: نخستین کنگره استانی بانوان تاثیرگذار در استان گلستان روز پنج شنبه با حضور استاندار برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان آزاده رجبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به جنگ نرم دشمن که هدف ان نطه ثقل خانواده یعنی بانوان و مادران خانواده بوده، بانوان ایران اسلامی می بایست نقش پیشرو بودن را ایفا کنند تا بتوانیم در مسیر تمدن اسلامی قرار گیریم.

وی تصریح کرد: اگر مسئولان در این مسیر به ایفای نقش بانوان کمک کنند قطعا بانوان نیز به نقش اصلی خود که همانا پیشرانی در جامعه بوده، خواهند رسید.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان خاطرنشان کرد: بانوان تاثیرگذار و فرهیخته استان با تجهیز خود در عرصه های مختلف و با ایفای نقش اجتماعی خود در کنار نقش همسری، دختری و مادری در خانواده نشان دادند که توانسته هم نقش خودرا در خانواده و هم در اجتماع بخوبی ایفا کرده و بر مسائل و مشکلات فائق آیند.

وی بیان کرد: در همین راستا نخستین کنگره استانی بانوان تاثیرگذار روز پنج شنبه با حضور استاندار در محل سالن شهیدرجایی برگزار می شود و در این کنگره از بانوان فرهیخته در حوزه های مختلف تجلیل خواهد شد.به سه برگزیده بعنوان نخبه اقتصادی، علمی و فعال فرهنگی نیز تندیس کنگره اهدا می شود.

انتهای پیام/۸۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 1026661